Konsept

Le Reve, Pablo Picasso'nun en kıymetli ve en güzel eserlerinden biri olup "rüya" anlamına gelmektedir.

''Le Reve Villas''da herkes kendi rüyasını yaşayacak.

''Le Reve Villas'', rüya kent Bodrum'un essiz güzellikteki Kargı koyuna hakim, harikulade manzarasıyla, Camel Beach'e 3 dakikalık mesafesi ile sizleri de bu rüyanın bir parçası olmaya davet ediyor.

Yarim adanın en uzun, en temiz ve en sığ sahiliyle sadece yazlık değil 12 ay yaşanacak en değerli bölgelerinden biridir.

''Le Reve Villas'' 20 adet bağımsız özel havuzlu, bahçeli, 2 araçlık otoparklı, güvenlikli ve deniz manzaralı butik villalardan oluşmaktadır.

Gözünüzü muhteşem gündoğumuyla ve kus sesleriyle açacaksınız. Bir yandan bahçenin ve havuzun keyfini çıkarırken, diğer yandan da essiz güzellikteki Camel Beach'e inip günü tamamlamak ''Le Reve Villas''i tercih edenleri özel hissettirecektir.

Mimar Birsu Altinışık, mimar Tolga Altinışık ve iç mimar Asude Timuçin tarafından en ince ayrıntılarına kadar titizlikle tasarlanan bu özel projede; modern ve dingin çizgiler hakim. "Le Reve Villas"da bugün ve yarin esas alınarak çağdaş mimari çizgiler yer almaktadır.

''Le Reve Villas''da yaşam iç ve dış mekanlar tamamen içice geçmiş şekilde tasarlanmıştır. Bölgeye uygun tasarlanan peyzaj alanları ile doğayı evinizin içinde hissedeceksiniz.

Dört mevsim yaşamın keyfine varmanız için yerden ısıtma, ısı pompası, klima ve şömine sistemleri kullanıldı.

Sizi Arayalım

Gönder
Hemen Ara